NOSTALJİK SOKAK OYUNLARI BU PANAYIRDA!

Tomris Güzelyurt 6 Haziran 2017

Şehir yaşamına sıkışmış, fiziksel aktivitelerden uzaklaşan çocuklara müjde! Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 9 – 11 Haziran tarihlerinde; terasında kurulacak Panayır alanında, Nostaljik Sokak Oyunlarını ve Sirk Sanatları Atölyesini çocuklarla buluşturuyor.

Maltepe Park’ın teras alanında kurulacak olan Çocuk Panayırı çocuklar için sürprizlerle dolu… En basit ama aynı zamanda en zengin haliyle çocuk olmanın özgürlüğünü yaşayacakları Panayır alanında; Sirk Sanatları Atölyesi ile sanatsal yönlerini geliştirebilecekleri atölyelere katılacak, Top Çevirme, Poi, Diabolo, Denge Sopası, Labut gibi aktivitelerle yeni ilgi alanları edinebilecekler.

Modern şehir yaşamında sokaklarda oynama özgürlüğüne sahip olamayan çocuklar, anne ve babalarının sokaklarlarda oynadığı nostaljik oyunlarla tanışacaklar. Anne ve babaların gülümseyerek kendi çocukluklarını hatırlayacağı, çocukların ise anne ve babalarının çocukluğuna yolculuk yapacağı panayır, nesiller arası eğlenceli bir seyahate de kapı aralayacak. Çocukların, Seksek, Halka Oyunu, Yedi Kiremit, Beş Taş, Misket, Topaç Çevirme, İp Atlama, Sokak Bowlingi gibi geleneksel sokak oyunları ile tanışacakları Panayır, Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park teras alanında yer alacak. 9-11 Haziran tarihleri ve 14.00 – 19.00 saatleri arasında tüm çocuklar Maltepe Park Çocuk Panayırından ücretsiz olarak faydalanılabilecek.

Ziyaretçilerini alanında uzman ve popüler isimlerle buluşturan, hayata geçirdiği etkinliklerle 7’den 77’ye tüm ziyaretçilerini mutlu eden, zengin marka karmasıyla alışverişte çeşitliliğin konforunu yaşatan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumuyla Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

Maltepe Park AVM

CarrefourSA ve ECE Türkiye, Almanya merkezli ECE’nin Türkiye iştiraki, İstanbul’da yer alan Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin perakende alanını 75.000 metrekareye genişledi. İstanbul’un Asya yakasında hızla gelişen bölgelerin başında gelen konumuyla Maltepe Park perakende alanını 44 bin metrekare daha genişleterek erişim alanındaki 4 milyon kişiye iki katı kadar büyüyen yeni AVM ile hizmet veriyor. Daha güçlü bir marka ve kiracı karmasıyla 05 Eylül 2013’te açılan yeni Maltepe Park, 3 katlı, 250 mağaza, 2.000 kişi kapasite ile daha geniş bir yeme içme alanına, 36 restoran ve kafeye, satış alanı daha büyük bir CarrefourSA hipermarkete, 8 sinema salonuna, 3.500 araca yükselen otoparkı ile ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, yeni Maltepe Park’ta 15.000 metrekarelik bir de ofis binası yer alıyor. Maltepe E-5’in tam üzerinde yer alan konumu ve metro bağlantısı ile yeni Maltepe Park ziyaretçilerini alışveriş ve eğlence anlamında tamamen yenilenmiş konsepti ile karşılıyor. Maltepe Park AVM’yi açıldığı 2005 yılından bugüne başarıyla yöneten ECE Türkiye, büyüyen AVM’nin yeni bölümlerinin de kiralamasını yürütüyor.

ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş.

İstanbul merkezli “ECE Türkiye”, Ekim 2000’de Alışveriş Merkezi sektöründe Avrupa lideri olan Alman “ECE” tarafından kurulmuştur. Bir yatırım ve hizmet firması olan ECE Türkiye, Alışveriş Merkezlerinin geliştirilmesi ile ilgili olarak mimari ve konsept planlama, proje yönetimi, kiralama, Alışveriş Merkezi yönetimi, bütçeleme hizmetleri ile finansal ve hukuki hizmetlerin tümünü aynı çatı altında toplamaktadır. Türkiye’nin en prestijli Alışveriş Merkezlerinden olan İstanbul’daki Marmara Park, Maltepe Park, MetroCity, Aqua Florya, Axis Istanbul ve Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Ankara’da ANKAmall ve ACity, Eskişehir’de Espark, Afyonkarahisar’daki Park Afyon, İzmir’deki MaviBahçe ile Antalya’daki TerraCity ile Antalya Migros Alışveriş Merkezi, ECE Türkiye tarafından başarıyla yönetilmektedir. Bursa’daki Sur Yapı MARKA Alışveriş Merkezi’nin inşaatı ise devam etmektedir. ECE farklı ve etkin yönetim anlayışı ile perakende dünyasına yön verirken ECE Türkiye de yeni yatırımları, geliştirmekte olduğu projeler ve yenileme projeleri ile Türkiye pazarında büyümeye devam etmektedir. Firmanın planlama aşamasında pek çok projesi mevcuttur. ECE Türkiye, pazardaki köklü tecrübesi, projeye özel sunduğu hizmetler, yenilikçi konseptler, herbir projeye göre farklılaşan marka ve kiracı karması, yüksek profesyonelliği, uzmanlığı, müşteri odaklı stratejisi ve güçlü performansı ile perakende sektörünün geleceğine yatırım yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir